Bloodbowl

3-8
120 хв
“- Яка неймовірна граціозність та спритність. Джим, ти це бачив? - Так, дійсно вражає, але будемо бачити, як він згодом зможе бігати, бо орки це так не залишать.”
На стадіоні зібрані дві команди - вищі ельфи та чорні орки. Сонячний день світить на яскраву зелену траву, трибуни верещать від розвитку гри.  Блітцери ельфів лежать після невдалої спроби прорвати оборону, лайнмени готові стояти на захисті. Орки кричать тролю вдарити когось з супротивників, його тупий вираз на морді змінюється на злий і він б’є захисників ельфів перед собою, розкидаючи всіх навколо подалі. Останні хвилини першого тайму, рахунок 1-0 на користь зеленошкірих.  Декілька гоблінів підбігли до капітана команди ельфів і вдарили його, в той час як суддя старанно розглядує та зважує мішечок з золотом, на якому виднівся герб комнанди орків. Спостерігаючи це, троувер вирішує відбігти та зробити дальній пас на останнього кетчера, який стоїть на ногах. Зібравши всі свої сили в ногах, він виконує в стрибку захоплюючий перекид м'яча. Кетчер, ухиляючих від блоку суперника, біжить вперед, на ходу ловить передачу, ухиляється від останнього чорного орка на своєму шляху, і м'яч потрапляє до зони тачдауну. Збірка м'яча приносить вищим ельфам перше очко! Рахунок 1-1. Перший тайм завершений, ельфи допомагають товаришам піднятись на ноги, злі орки готові покалічити свого захисника, який допустив тачдаун. Яка захоплююча гра, а попереду нас чекає другий тайм. Атмосфера Blood Bowl іскриться під час гри, вона густо насичена адреналіном, який переносить вас прямо на стадіон, змушуючи переживати кожну хвилину матчу. Вас чекає велика кількість команд та стратегій гри. Прокачуйте власну команду, здобувайте перемогу в матчах та станьте чемпіоном ліги Blood Bowl.